Strona główna · Nasza firma · Referencje · Kontakt · Galeria zdjęć · Wesoła kołyska Czerwca 21 2024 12:55:17
Referencje






Gdańsk ,15.06.2009

Joachimowski Jarosław

80-177 Gdańsk

joachimowskij@wp.pl

Szanowni Państwo,

Niniejszym potwierdzam, że schody wykonane na początku maja 2009 roku przez firmę Pana Adama Kujawskiego bardzo dokładnie odzwierciedlają moje zamówienie. Zostały wykonane terminowo,bardzo precyzyjnie i starannie.Ekipa montażowa zostawiła po sobie porządek.

Przed podpisaniem umowy z firmą Pana Adama Kujawskiego dokonałem porównania ofert kilku firm stolarskich.Teraz po realizacji naszej umowy potwierdzam ,że wybór tej firmy był bardzo dobrą decyzją.

Bez jakichkolwiek obaw polecam Państwu firmę Pana Adama jako solidnego wykonawcę.


19-03-2005

Józef Skwierawski

Rotembark 25/b

Słowa uznania dla Pana Adama Kujawskiego i Jego firmy za wykonanie schodów bukowych w naszym domku. Schody wykonane precyzyjnie,starannie i tak jak sobie to wyobrażałem tzn. wkomponowane w układy w parterze domku.

Pan Adam ''skopiował''moją wyobraźnię i wykonał je z dużym kunsztem stolarskim.

Brawo

Z Wyrazami szacunku


Schody zamówione w firmie pana Adama Kujawskiego to był naprawdę dobry wybór.Wykonane z drewna barwionego na kolor wybrany przeze mnie spośród całej gamy oferowanych barw,prezentują się wspaniale.Kształt poręczy oraz tralek również według upodobań klienta.Wszelkie terminy dotyczące wykonania jak i montażu zostały w pełni dotrzymane.

Chciałbym podkreślić wyjątkową staranność wykonania jak i montażu ,dbałość o szczegóły oraz co nie często się zdarza troskę o zabezpieczenie obszarów mieszkania w strefach przyległych do rejonu montazu.

Z czystym sumieniem polecam wybór firmy pana Adama Kujawskiego każdemu potencjalnemu klientowi szukającego solidnego wykonawcy.

Michalski z Gdyni


dnia 24.09.2009

Suchy Dwór

Warto było

Polecam wszystkim ,którzy chcą mieć zamontowane wewnątrz domu schody funkcjonalne e jednocześnie stanowiące ozdobę domu.

Schody zaprojektowane i zamontowane przez firmę Pana Adama Kujawskiego dają gwarancję stabilności i efektywnego wyglądu.

Użyty materiał na stopnie z drewna mahoniowego o odpowiedniej grubości zapewnia wytrzymałość gwarantującą bezpieczną eksploatację schodów.

Warto również wspomnieć o profesjonalnym montażu wykonanych przez pracowników firmy o czystości zachowanej w trakcie prac jak i również po zakończeniu montażu.

Pełni uznania dziękujemy i gorąco polecamy usługi firmy.

Aleksander i Maria Herma


P.B.PANORAMA SPÓŁKA Z O.O.

Gdynia 20-08-2004

Niniejszym potwierdzam ,że Pan Adam Kujawski w latach 2000-2004 zrealizował dostawę 140 kompletów schodów dla naszej firmy.

Schody wykonane były z najwyższą starannością oraz jakością ,Pan Kujawski realizował dostawy terminowo. Wszystkie zobowiązania wypełniał wzorowo.

Firma Pana Adama Kujawskiego godna jest zaufania oraz dalszego polecania.

W trudnych czasach początku rozwoju wolnego rynku w Polsce przykład Pana Adama Kujawskiego tym bardziej godny jest wyróżnienia ze względu na jego przywiązanie do kluczowych wartości w biznesie, jakimi są solidność i uczciwość.

Prezes Zarządu

Dyrektor Generalny

Marek Karczewski

Copyright © 2006-2012
Kopiowanie zdjęć surowo zabronione